چارت سازمانی :

  • رئیس و دبیر رویداد

     رئیس رویداد: دکتر رضا سالاریان

دکتر رضا سالاریان، رئیس دانشگاه مازیار و دکترای رشته مهندسی پزشکی است. او همچنین رئیس کارگاه «طراحی برای با هم بودن از خانه به شهر» که در سال 1393 با همکاری دانشگاه جنوا و حمایت وزارت علوم برگزار گردید بوده است. 

دبیر رویداد: دکتر علیرضا امینی

دکتر امینی رئیس مؤسسه آموزش عالی آزاد کاوشگران و دکترای مدیریت استراتژیک از دانشگاه خوارزمی است.او مؤلف 5 جلد کتاب مرتبط با زندگی سالمندان است.

amini

 

  • کمیته علمی

    

عضو کمیته علمی: پرفسور کارلو ونیکلا Prof. Arch. Carlo Vannicola

ونیکلا دانشیار و رئیس دانشکده معماری دانشگاه جنوا در مقاطع لیسانس فوق لیسانس و دکتری در بخش طراحی و تولیدات معماری ـ طراحی صنعتی و رویدادهای معماری است. او عضو هیات تصمیم گیر و اعطا کننده درجه دکتری در معماری وهنر در دانشگاه پلی تکنیک جنواست. وی همچنین سرپرستی کمیته علمی کارگاه «طراحی برای با هم بودن؛ از خانه به شهر» که در شهریور ماه 1393 در دانشگاه مازیار برپاشد را بر عهده داشت.

karlo

عضو کمیته علمی: پرفسور مصطفی بهزادفر

دکتر بهزادفر استاد تمام دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم وصنعت است. او دانش آموخته دوره کارشناسی ارشد شهرسازی از دانشگاه تهران و دکتری رشته طراحی شهری از دانشگاه سیدنی استرالیا است. موضوع پایان نامه دکتری وی طراحی شهری و پاسخدهندگی محیطی خیابانها ست و هم اکنون در مقاطع پست دکتری، دکتری و کارشناسی ارشد تدریس می‌کند و مؤلف کتب تخصصی مرجع در رشته های طراحی و برنامه ریزی شهری است.

عضو کمیته علمی: پرفسور رافائلا فانیونی Prof. Arch. Raffaella Fagnoni

فانیونی دانشیار طراحی صنعتی در دانشگاه جنواست. او دانش آموخته دانشگاه فلورانس است و تدریس را در دانشگاه جنوا از سال 1995 آغاز کرده است و از سال 2012 در کورس‌های دوره دکتری این دانشگاه نیز تدریس می‌کند. تخصص اصلی فانیونی طراحی محصولات اجتماعی و محیطی ـ یعنی طراحی با اهداف اجتماعی و برای پاسخ به نیازها و رفتارهای کاربران ـ است.

عضو کمیته علمی: محمدرضا حق جو

محمدرضا حق‌جو از سال 1384 عضو هیأت علمی دانشگاه مازندران است. او دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد در رشته برنامه‌ریزی شهری و دانشجوی دکتری نظریه های شهرسازی دانشگاه تربیت مدرس است. تخصص وی مباحث سازمان فضایی درشهرها و مناطق شهری و همچنین مناطق شهری چندمرکزی است. وی همچنین مسئولیت آتلیه برنامه‌ریزی شهری در کارگاه طراحی برای هم بودن را به عهده داشت.

عضو کمیته علمی: پرفسور دانیل دسی

دسی استادیار طراحی صنعتی در دانشگاه فلورانس است. او دانش آموخته دانشگاه فلورانس است و تدریس را در دانشگاه جنوا از سال 1990 آغاز کرده است تخصص اصلی او نیز طراحی محصولات اجتماعی و محیطی ـ یعنی طراحی با اهداف اجتماعی و برای پاسخ به نیازها و رفتارهای کاربران ـ است.
desi

عضو کمیته علمی: دکتر وحیده ابراهیم نیا

ابراهیم نیا دانش آموخته دکتری رشته برنامه ریزی شهری از دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی است. او همچنین بورسیه دانشگاه شهید بهشتی بوده و مدرس دانشگاه های مازیار، نور طوبی و دستیار آموزشی در دانشگاه شهید بهشتی بوده است.
ebrahimnai

عضو کمیته علمی: مائده هدایتی فرد

هدایتی فرد دانشجوی دکترای رشته شهرسازی دانشگاه علم و صنعت است. او مدرس دانشگاه های مازیار، مازندران، و رسام است و با شرکت های معماری و شهرسازی نقش جهان پارس، پارس بوم و آرمانشهر همکاری نموده است.

عضو کمیته علمی: روسانا حق جو

روسانا دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته طراحی شهری از دانشکده هنر و معماری تهران مرکز است. او مدرس دانشگاه های آزاد و مازیار است و درکارگاه طراحی برای با هم بودن از خانه به شهر نیز دستیار آتلیه طراحی شهری بوده است

عضو کمیته علمی: دکتر هادی حسین زاده داورزنی

داروزنی دکترای جامعه شناسی سیاسی است و در حال حاضر قائم مقام معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه دو و رئیس دبیرخانه دائمی  شهر دوستدار سالمند است.

عضو کمیته علمی: دکتر امانوئل میکلی

امانوئل میکلی استاد طراحی صنعتی روباتیک در پلی تکنیک جنواست. پژوهش های او متمرکز بر طراحی صنعتی برای افرادی با نیازهای خاص مانند معلولان، سالمندان متمرکز است

عضو کمیته علمی: حسین توکلی

توکلی دانش آموخته کارشناسی ارشد معماری و دانشجوی دکترای رشته طراحی شهری دانشگاه جنواست. او دستیار آموزشی پرفسور ونیکلاست و در کارگاه طراحی برای با هم بودن از خانه به شهر مشارکت فعال داشته است

دبیر کمیته علمی: سمیه زندیه

زندیه دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته برنامه ریزی شهری از دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی است. او مدرس دانشگاه مازیار است و دبیری کمیته علمی این رویداد را بر عهده داشته است.

 

  • کمیته اجرایی

    

دبیر کمیته اجرایی: دکتر هادی حسین زاده داورزنی

داروزنی دکترای جامعه شناسی سیاسی است و در حال حاضر قائم مقام معاونت شهرسازی و معماری شهرداری منطقه دو و رئیس دبیرخانه دائمیشهر دوستدار سالمند است. او دبیری کمیته اجرایی این رویداد را بر عهده داشته است.

عضو کمیته اجرایی: سید هادی متولیان

هادی متولیان مدیر اداری ـ مالی مؤسسه کاوشگران است و مدیریت مالی و اداری این رویداد را به عهده داشته است.

عضو کمیته اجرایی: محمد مقیمی

مقیمی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و مسئول کمیته ثبت نام این رویداد است.

عضو کمیته اجرایی: مهدی پروری

مهدی پروری کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع و مسئول کمیته تبلیغات در این رویداد بوده است.

نازنین ظفرصادقیان

ظفر صادقیان مسول کمیته گرافیک این رویداد است.

 

همه حقوق برای کاوشگران فردای روشن محفوظ است